اخبار و تغییرات جدید سایت

در این قسمت آخرین اخبار و تغییرات سایت قرار می گیرد.

تغییر قالب: باتوجه به آپدیت سایت و تغییرات به وجود آمده، کلیه ی کاربران از سایت حذف شده اند لذا در صورت تمایل می توانند دوباره ثبت نام کرده و در صورت تمایل به همکاری به عنوان نویسنده در سایت، در قسمت نظرات همین مطلب، موافقت خود را اعلام دارند.

ویرایشگر جدید: ویرایشگر جدید نصب شدهکه امکانت بیشتری نسبت به ویرایشگر قبلی دارد اما متاسفانه سرعت لود شدن آن کمی کند است. لذا درهنگام ارسال مطلب کمب حوصله به خرج دهید.(12/11/91)

منوی انجمن ریاضی ایجاد شد و در آن بخشهای فروم  بخقعئ.یناشفهذه.هق  در آن قرار گرفت. همچنین اتاق راضیات که برای گفتگو می باشد در این منو قرار داده شد.(برای استفاده از این گزینه باید در سایت عضو شده و قبل از آن به سایت وارد شوید.)

 گزینه ی نوشته های دانشجویان به منوی دانشجویان اضافه شد. مطالب خواندنی، علمی، غیرعلمی و جالب دانشجویان محترم که ارسال کنند در این گزینه قرار گرفت و عموم مراجعه کنندگان می توانند آن را مشاهده کنند.(دانشجویان پس از ثبت نام در سایت در صورت تمایل با ارسال یک درخواست می توانند به عنوان نویسنده در سایت مشغول به همکاری شوند.) 20/06/1391

نظرات   

 
0 #1 شیما 1392-10-30 21:44
سلام .من نمیخوام اطلاع رسانی کلاس ها به جیمیلم فرستاده شه.چطور حذفش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
--------------------------
سلام
اگر تو مطلبی عضو شدید لغو عضویت بزنید.
یا تو میلتون روی گزینه ی spam کلیک کنید.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تاریخ

طراحی سایت
يكشنبه 25 آذر 1397.
امروز
Dec 16 2018.
مطابق با:

ورود به سایت

یک حدیث

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

خبرخوان

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی ، سايت ، اخبار و تغییرات