مشاهده مطلب

مشاهده ی برگه های معادلات

نمرات درس معادلات دیفرانسیل نهایی است ، ولی دانشجویان مردود شده در این درس می توانند برای مشاهده ی اوراق امتحانی خود، 5شتبه 29 /03 ساعت 12:30 به دانشگاه مراجعه نمایند.

نظرات   

 
0 #2 Guest 1393-04-04 08:12
سلام.استاد ما نمیدونیم چجوری میشه که بعضی ها از سوالات امتحانا قبل از امتحان با خبر میشن و در کمال تعجب این درس سخت رو پاس می کنن.در حالی که دانشجوی متوسطی هستن.در حالی که همه انتظار دارن این درس سخت حداقل سوال راحتی داشته باشه. اما متاسفانه سوالا هم جوری نیست که بتونی این درس رو پاس کنی.خیلی متاسفم.
-----------------------------------
سلام
شاید بعضی ها با عالم غیب در ارتباطند.
همه ی درسها سوال آسون هم دارند؛ ضمنا تو درسهای سخت لطف اساتید نیز بیشتر شامل حال دانشجویان می شه ولی متاسفانه بعضیها، حداقل چیزها رو هم جواب نمی دن.
موفق باشید.
نقل قول
 
 
+1 #1 علی خاکی اردکانی 1393-03-28 17:13
استاد خظیبی عزیز
خواهشاٌ در نمرات تجدید نظر بفرمایید . باتشکر از زحمات فراوان شما
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تاریخ

طراحی سایت
دوشنبه 30 بهمن 1396.
امروز
Feb 19 2018.
مطابق با:

ورود به سایت

یک حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

خبرخوان

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی ، مشاهده مطلب ، اطلاعیه ، مشاهده ی برگه های معادلات